Comments

bilgigetir.blogspot.com içinde arama yapın...

Eğilebilen ve üç tekerlekli araç: Carver


Yoğun bir trafikte araba kullanmak ve trafikte saatlerce araba içinde oturmak ü sürücüler için en sıkıcı durumlardan biridir. Ya şehir içinde küçük ama yine de çok rahat ve şık bir araçla gezebilseydiniz? Size bu kolaylığı sağlamak için bir otomobilin, bir motosikletin ve bir scooter'ın hem özelliklerini hem de sürüş özelliklerini birleştiren şık bir araç hayal edin. Siz böyle bir araca ne isim verirdiniz?

Çoğu insan böyle bir aracı tanımlayacağı zaman basit bir şekilde "üç tekerlekli araç" olarak tanımlayabilir. Oysa ki Carver, son teknoloji ürünü üç tekerlekli bir araba Her yolculukta size rakipsiz konfor ve çok yönlü rahatlık sunan bir teknoloji harikasıdır.  Yapımında kullanılan  malzemelerin hafifliği ve dayanıklılığı , sahip olduğu renkler, sıra dışı tasarım ve performans özelliklerini başka bir araçta bir arada bulmak mümkün değildir. Bunaltıcı şehir trafiğine, karbon yakıtın oluşturduğu çevre kirliliğine ve sıkışık mahalle yollarına en iyi ve yenilikçi çözümdür.

Kullandığınız aracın çevreci olmasını istiyorsanız Carver tam da böyle bir araç. Elektrikle çalışan bir araçtır. Yani, doğayı kurtarmak ve gaz emisyonlarını azaltmak konusunda istekliyseniz, bu, sağlıklı ve sürdürülebilir bir çevre için Carver doğru bir seçim olacaktır.

Carver, klasik otomobillerin sunduğu konforu ve rahatlığı sunmakta oldukça iddialı bir araç. İç mekan kalitesi, teknolojik donanımları ve sürüş kolaylığıyla ulaşım için ideal araçlardan biri olacak gibi görünüyor. Carver'ın en dikkat çeken özelliği ise yüksek hızlarda viraja girdiğinizde tıpkı bir motosiklet gibi eğiliyor olmasıdır. Araç, 40 derecelik açıya kadar eğilebiliyor ve bu şartlarda bile sürüşü eğlenceli ve güvenli hale getirebiliyor.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen konu dışı yorum yazmayınız. Yorumlar editör onayından sonra yayınlanacaktır.

Top Post Ad

Ads Section