Comments

bilgigetir.blogspot.com içinde arama yapın...

HMK 500 LCHD - Hidromek'ten yüksek tonajlı yeni ekskavatör tanıtımı

Ekskavatör üretiminde lider firmalardan biri olan Hidromek firması ileri teknoloji donanımlarına sahip yüksek tonajlı paletli ekskavatörünü tanıttı. İşte en ağır kazı işerinin üstesinden kolayca gelebilecek o makinenin detayları...
Hidromek tarafından üretilen H4 serisi ekskavatörlerin en yüksek tonajlı ve üstün teknolojik özelliklere sahip olanı HMK 500 LCHD paletli ekskavatör, ağır zemin işlerinde yerini almak üzere piyasaya tanıtıldı. Alt takımlarında yapılan iyileştirmeler, ağır hizmet sunan birimlerinin daha da sağlamlaştırılması ve üstün teknolojik özelliklerin eklenmesi ile HMK 500 LCHD, en ağır çalışma koşullarında bile güç ve performans özelliklerinden bir şey kaybetmeden çalışabiliyor. 

HMK 500 LCHD paletli ekskavatör 3,2 m3  kova kapasitesi, 6,3 metre standart bom uzunluğu, 52.000 kg standart makine çalışma ağırlığı ve teknolojik donanımlarına sahip olması nedeniyle performans ve verimlilikteki artışı garantiliyor. HMK 500 LCHD paletli ekskavatörün arm ve bom yapısında, alt takımlarda ve ataşmanlarda yüksek dayanıklı malzemeler kullanılarak olağanüstü bir güçlenme sağlanmış. Bu iyileştirmeler makinenin maden ve mermer sahaları ile şantiyelerde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

HMK 500 LCHD, operatöre çalışma kolaylığı sağlaması açısından da öne çıkan özelliklere sahip bir ekskavatör. Koltuğu 35 derece ayarlanabilir ve havalı süspansiyona sahip. Ayrıca bu araçta koltuk ısıtma özelliğinin olması operatöre ekstra bir konfor sağlıyor.

Joystickler ve kontrol pedalları oransal olarak ideal boyutlarda. Opera kontrol sistemi ve dokunmatik kontrol panelleri de donanım seçenekleri arasında sunulmaktadır. Aracın elektronik sistemleri araçtaki hidrolik sistemleri korumak, yakıt tasarrufunun yanında üstün performans sağlamak için üretilmiş. Bu modele eklenen otomatik durdurma sistemi de ayarlanabilir rölanti ve durma süreleri sayesinde ciddi yakıt tasarrufu sağlamaktadır. H4 Serisine eklenen güvenli yakıt transfer pompası, depo dolduğunda pompayı otomatik olarak durdurur ve bu özellik pompa 30 saniye yakıt transfer etmediğinde de devreye girerek pompanın otomatik olarak durmasını sağlar. 

Güç artırma teknolojisi, makinenin ekstra güce ihtiyaç duyduğu durumlarda otomatik olarak devreye girerek makinenin iş için uygun performansa sahip olmasını sağlar. Sekiz inçlik dokunmatik kontrol paneli, operatörün kolayca ulaşabileceği bir noktaya ergonomik olarak yerleştirilmiştir. Yüksek kaliteli donanıma ve geniş ekrana sahip dokunmatik kontrol paneli, makine özelliklerinin kolayca kontrol edilmesini ve makine bilgilerine erişimi sağlar.

Kaynak

Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen konu dışı yorum yazmayınız. Yorumlar editör onayından sonra yayınlanacaktır.

Top Post Ad

Ads Section